Шустер написав, як врятувати Україну
Загрузка плеера...

Хіба що лінивий не мріяв про славу в променях софітів популярного суспільно-політичного ток-шоу. Його автор та ведучий Савік Шустер поєднував абсолютно різні теми й різних людей, запрошував чи не запрошував того чи іншого політика, давав або не давав можливість висловитися.

Савік Шустер, журналіст, телеведучий:

"Почему я даю слово Михаилу Саакашвили, почему я хочу, чтобы он высказал то, что он думает, и дам Диме Гордону".

До Шустера можна було ставитися по-різному, але те, що його проект став найпотужнішою медіазброєю в Україні, визнавали всі можновладці. І чим більше зростав рейтинг проекту, тим більше політики та чиновники мріяли про його знищення. Подейкують, що про це замислювався Віктор Ющенко, шукав шляхи Віктор Янукович, але лише за чинного Гаранта Петра Порошенка вдалося закрити і телешоу, і телеканал авторитетного журналіста, просто анулювавши дозвіл працювати на території України.

Минуло півтора року, і заслужений журналіст України знову прикував до себе увагу суспільства та ЗМІ. У Києві в Мистецькому Арсеналі Савік Шустер презентував свою книгу. Незадовго до події, журналістська спільнота жваво обговорювала майбутній твір і припускала, що політичний вигнанець наважився на мемуари.

Втім, Шустер розвіяв міф – для мемуарів він ще замолодий, а на сторінках виклав власний експеримент. Робив його телеведучий на основі опитувань аудиторії свого ток-шоу, які проявляли емоції щодо різних подій. Парадоксально, але за версією дослідження Шустера, найбільш депресивними регіонами України виявилися Дніпропетровщина, Київська та Львівська області, де люди мають найвищий рівень страху та приниження, і найнижчий рівень надії. Саме ці три стани є визначальними у майбутньому нашої держави. І для їхньої гармонії у житті сучасного українця Шустер запропонував власний рецепт.

Савік Шустер, журналіст, телеведучий:

"Я посчитал, что если мы возьмем две минимальные зарплаты украинца, и гарантируем каждому гражданину Украины от момента рождения до момента смерти 3400 грн независимо, олигарх ли это, наркоман или звезда футбола или кино, то мы гарантируем каждому гражданину какое-то стабильное будущее".

Причому, як зазначив екс-ведучий, для успішної реалізації цього плану часу обмаль. І чим швидше відреагує та підтримає ідею суспільство, тим ближчою буде наша країна до розвитку. Дещо популістична ідея знайшла підтримку і серед присутніх політиків.

Михайло Волинець, екс-нардеп, голова Конфедерації незалежних профспілок України:

"Я в команді Савіка. Ми в одній команді. Про це я можу з впевненістю сказати: якщо він десь захоче написати, він може сказати те сам".

До речі, на презентацію до журналіста приїхали колишні високопосадовці та  політичний бомонд часів найвищого піку популярності журналіста та його ток-шоу в Україні. Однак чинних можновладців, серед яких багато тих, які залюбки піарилися на інформаційному майданчику Шустера, серед присутніх помічено не було. Якщо хтось із них злякався політичної конкуренції – заспокоїмо: нові активності журналіста ніяк не пов’язані з виборчими планами.

Савік Шустер, журналіст, телеведучий:

"- Можно ли рассматривать Вашу книгу как начало предвыборной кампании в парламент? - Я? Нет. - Президентской? - Вы что? Что мне делать нечего?"

Джерело: YouTube, 3Stv, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram