На Прикарпатті вимагають нову дорогу
Загрузка плеера...

У Івано-Франківській області місцеві жителі перекрили центральну дорогу, яка веде до курорту Буковель. Більше ста осіб вийшли на безстрокову акцію протесту. Вони вимагають відремонтувати трасу Яблунів - Делятин.

За півтора кілометри до протестувальників цю ж дорогу перекрили і самі правоохоронці. У напрямку до Буковеля утворилися багатокілометрові затори.

Місцеві ЗМІ пишуть, що люди не пропускали жодного автомобіля. А коли одна машина хотіла проїхати, то прикарпатці почали її зупиняти і розгойдувати.

Чиновники виправдовуються, що вже підписали розпорядження облдержадміністрації про виділення 40 млн гривень на ремонт цієї дороги. За словами першого заступника голови Служби автомобільних доріг області, влада вже провела всі необхідні тендери. Цих грошей має вистачити на 10 кілометрів нового автошляху. Роботи обіцяють розпочати після 20 червня.

Однак протестувальників ці слова не переконали. Вони заявили, що виходитимуть на мітинги допоки не побачать ремонтників і техніку на аварійній дорозі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram