У Раді заворушилися через "євробляхи"
Загрузка плеера...

Парламентський комітет з питань податкової та митної політики взявся за питання зміни ставок для розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ заявила глава комітету Ніна Южаніна.

За її словами, нові ставки розраховані таким чином, щоб захищати країну від екологічної шкоди, якої завдають старі автомобілі.

Южаніна переконує, що ставки можуть бути суттєво знижені. Зараз на новий автомобіль з об'ємом двигуна1.6 акциз становить майже 450 євро. За авто віком до п'яти років сплачують трохи більше 2,5 тисяч євро. А за старіші машини власники віддають майже 4 тис євро.

Проте, за стандартами, які пропонує Рада, водії платитимуть значно менше. За розмитнення нового автомобіля потрібно буде віддати усього 150 євро. Авто до п'яти років можна буде розмитнити за 300 євро, однак такий транспортний засіб обов'язково має належати до стандарту Євро-5.

За машини 2005-2009 років випуску стандарту Євро-4 потрібно буде платити 750 євро, а за авто 2000-2004 років стандарту Євро-3 щонайменше 1, 500 тисячі євро.

Зазначимо, що у Раді активізувалися з питанням "євроблях" після заяви прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Він нещодавно наголосив, що Кабмін сам готовий взятися за проблему автомобілів з іноземною реєстрацією. Очільник уряду навіть пообіцяв вирішити це питання всього за місяць.

Джерело: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram