Найболючіша проблема дітей – сімейне насилля
Загрузка плеера...

У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Для когось це світла подія, яка об’єднує мільйони дітей, а для декого, навпаки, це день, коли згадують про права та свободи малолітніх та неповнолітніх.

Психологи запевняють, що існує ціла низка проблем, з якими стикаються діти, та найбільш поширеною є сімейне насилля…

Марія Горєлова, психолог:

"Діти замикаються в собі, їм дуже важко контактувати з людьми, вони мають дуже низьку самооцінку. В принципі зачасту це може вилитися в самогубство".

А буває й навпаки: батьки настільки сильно опікають своїх малят, що у більш зрілому віці ті страждають від проблем вибору та соціальної орієнтації.

У школах та інтернатах діти цькують одне одного, що може позначитися на їх психологічному стані. Існує загроза, що вони почнуть пити, курити чи знущатимуться над слабшими… тут мова йде й про сексуальне насильство…

Марія Горєлова, психолог:

інтернатах проблеми є більш особистісного характеру, саме формування особистості дитини, її способу життя. А щодо цькування – то це більш поширена проблема в звичайних школах".

Наразі в Україні існує безліч органів і служб у справах дітей, спеціальних установ та закладів, які здійснюють соціальний захист малечі й займаються профілактикою правопорушень… Так, дітей потрібно виховувати та захищати, адже вони – це майбутнє нашої країни!

Джерело відео: YouTube, фото - з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram