Старенький ВАЗ і багата дружина: як виживає Юрій Бойко
Загрузка плеера...

Чи то заможні жінки мають специфічні уподобання, чи то українським політикам винятково щастить, проте для вищих ешелонів влади вже стала звичною ситуація, коли високопосадовці фактично сидять на шиї у своїх дружин або їх родичів. Це і секретар РНБО Олександр Турчинов, якому пощастило з тещею, і нардеп Антон Геращенко, який живе за рахунок тестя. Серед пестунчиків долі опинився і лідер парламентської фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко.

У реєстрі декларацій зазначено, що минулого року сам "опоблоківець" отримав від держави приблизно півмільйона гривень. Половина цієї суми – це зарплата, а інша – це гроші, виділені на забезпечення депутатської діяльності. Ще близько 27 тисяч гривень парламентарію виплатили у якості пенсії. Комусь дохід у 535 тисяч гривень міг би здатись досить пристойним, проте для Бойка робота за такі гроші – це чистий альтруїзм. Справа в тому, що за рік "опоблоківець" заробив в 16 разів менше своєї дружини Віри, доходи якої перевищили 8,5 млн грн.

Останні 15 років нинішній "опоблоківець" і колишній "регіонал" Юрій Бойко обіймає винятково державницькі посади. Він неодноразово обирався у Раду. Встиг політик попрацювати і в уряді, де керував енергетичними відомствами. Саме у цей період і з’явилися вже легендарні "вишки Бойка", до яких сам нардеп, за словами нинішніх правоохоронців, начебто не причетний.

І поки Юрій Анатолійович гарував на важкій роботі державного службовця, його дружина Віра Бойко наживала статків – копієчку до копієчки, так і назбирала вельми солідну суму.

Жінка вже вийшла на пенсію, але продовжує працювати на двох роботах, де за минулий рік вона заробила понад 4,5 млн грн. Також друга половина народного обранця є кінцевим бенефіціаром підприємства "Столична нерухомість", а на її банківських рахунках лежить майже 11 мільйонів гривень, близько мільйона доларів і понад три мільйони російських рублів. Одні лише відсотки й дивіденди, які пані Бойко отримала минулого року, становлять близько чотирьох мільйонів гривень.

Не пас задніх і сам пан Бойко. Він також складав грошенята (чи не під матрацом?) і назбирав на два автомобілі. Один – це MERCEDES-BENZ 2006 року, а інший – старенький ВАЗ, випущений ще 40 років тому (а що ж, раритетне авто).

Схоже на те, що дружині Бойка ще довго доведеться працювати за двох, бо чоловік уже намилився у президенти. А це задоволення не з дешевих.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram