У Львові кілька днів поспіль "мінують" бізнес-центри
Загрузка плеера...

У Львові вже декілька днів поспіль до правоохоронців надходять повідомленням про замінування. Зокрема, 1 червня анонім відправив поліцейським чергового електронного листа з інформацією про мінування вісьмох будівель львівських бізнес-центрів.

За вказаними адресами виїхали експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативні групи, а також працівники інших відповідних служб. З будівель довелося терміново евакуйовувати понад 6 тисяч осіб. Однак, інформація не підтвердилася, вибухівку так і не знайшли у жодному з бізнес-центрів.

Силовики намагаються встановити особу аноніма, котрий повідомляв про замінування.

Зазначимо, що псевдомінер вже неодноразово надавав фейкову інформацію львівській поліції. Копи за останні декілька днів нарахували майже десяток таких листів. Невідомий щодня пише про вибухівку відразу у декількох Центрах. У жодному з приміщень, які нібито мінували, правоохоронці так і не знайшли бомбу.

Зазначимо, що такі псевдомінери є не тільки у Львові. У багатьох українських містах до поліції мало не щодня надходять повідомлення про "мінування" вокзалів, метро, торгових центрів, залізничних колій чи офісних приміщень. Така ситуація в прямому сенсі зупиняє роботу транспортних вузлів та об'єктів інфраструктури. Однак копам рідко вдається затримати та покарати авторів таких повідомлень.

Джерело: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram