Разом із Бабченком ожили й соцмережі
Загрузка плеера...

Поки світ критикує Україну за обман щодо "вбивства" журналіста Аркадія Бабченка та стверджує, що ця інсинуація – величезний удар по репутації держави, наші співвітчизники радіють, веселяться та вигадують меми.

Щось інше робити в цьому суцільному когнітивному дисонансі вкрай важко. Тож Президент та його підлеглі привітали журналіста з третім днем народження. Сусіди повсталого з мертвих обурилися. Вони не знали, куди дівати квіти, які прихильники Бабченка позносили до під’їзду...

Співробітники телеканалу ATR випили шампанське та почали готуватися до нових передач, високий рейтинг яким має забезпечити воскреслий і розкручений спецслужбами пан Бабченко.

А от користувачі соцмереж миттєво відреагували на цей "театр абсурду" і вигадали новий мем, який застосовують тепер у будь-яких ситуаціях.

Приміром, Зідан пішов із "Реалу" або ж Іво Бобул балотується в президенти – це все тепер списують на "спецоперацію СБУ".

Дехто ж стверджує, що силовики навмисне оживили російського журналіста для того, щоб не напружуватися й не розслідувати справу. Хто його зна, може, в СБУ-шників там вода цілюща, або ж вони з духами спілкуються?!

Псевдосмерть Аркадія порівнюють із біблійними історіями, люди вигадують анекдоти та жарти… Дехто навіть запропонував 30 травня вітатися словами "Бабченко воскрес" – "Воістину воскрес"! Хоча з цим треба бути обережними, бо це може образити почуття віруючих.

Так що баржа з кавунами Гройсмана "нєрвно куріт в углу"… Адже це просто шок – людина воскресла із мертвих! Оце так спецслужби! Оце так спецоперація!

Безумовно, сміятися можна досхочу… аби тільки після цього сміху не потекли сльози. Бо поки українці вигадують приколи про Бабченка, наші закордонні партнери тричі подумають, чи варто співпрацювати з державою, в якій навіть найсерйозніші структури "жартують" і це переростає в міжнародний скандал… Ось вам і спецоперація… Ось вам й оперативність…

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram