Засуджений корупціонер зміг купити 2 квартири
Загрузка плеера...

Дивні речі часом стаються з українськими корупціонерами. Частіше українське суспільство дивується винахідливості "королів оборудок", яким ще й вдається уникати покарання. Однак ці історії – лише квіточки на корупційному дереві України. Бувають і ягідки.

Наприклад, колишній чиновник столичної податкової Микола Кучеренко, якого засудили за незаконне збагачення, примудрився стати власником двох елітних квартир та записати коштовний позашляховик на маму. Таку інформацію оприлюднили журналісти Бігус.Інфо.

Автори матеріалу з’ясували, що дружина Кучеренка Наталія до кінця квітня цього року також працювала у державній фіскальній службі. Інформація про квартири стала відома саме з її декларацій.  

Відповідно до них, екс-податківець у 2016 році придбав квартири у житловому комплексі бізнес-класу "Паркове місто": 98-метрова квартира обійшлася Кучеренкові у 3,7 млн гривень, а 42-метрова – всього у 235 тисяч. Проте, тепер забудовник заявляє ціну на подібні помешкання від 1,6 млн грн.

Прикметним залишається той факт, що сукупний річний дохід родини у 2016-2017 роках склав лише 80 тисяч гривень.

Також ще у 2013 році дружина Кучеренка купила автомобіля Nissan Juke за майже 25 тисяч доларів. Пізніше мати екс-податківця стала власницею Volkswagen Touareg, ціни на який зараз становлять від 50 тисяч доларів.  

Нагадаємо, Микола Кучеренко, який працював у Департаменті контролю за виробництвом спирту, алкоголю та тютюну, був засуджений за незаконне збагачення у 2012 році. За матеріалами справи, він кожного місяця збирав із декількох компаній "данину" "за уникнення проблем". Суд засудив його до 4 років позбавлення волі без конфіскації майна, але відразу ж звільнив від в’язниці з випробувальним терміном на 1 рік.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram