У Києві через міжнародні велозмагання обмежили рух
Загрузка плеера...

Із 1 по 3 червня у Києві проходять міжнародні змагання із велосипедного спорту "RACE HORIZON PARK", присвячені Дню міста. У зв’язку з цим за маршрутами велогонки у деяких місцях у визначений час обмежено рух усіх видів транспорту. Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.

Так, 1 червня до обіду була перекрита дорога від майдану біля Київського іподрому через Одеську площу до вулиці Васильківської. 2 червня не можна буде їздити Хрещатиком, на бульварі Шевченка, проспекті Перемоги та Майдані Незалежності. 3-го міжнародні змагання пройдуть за маршрутом: вул. Грінченка – Кіровоградська – просп. Лобановського – вул. Головка – Протасів Яр – вул. Грінченка.

Окрім того, у зв’язку із монтажем та демонтажем сцени й спеціальних конструкцій 2 червня заплановано обмеження руху транспорту на Хрещатику та 3-го – на вул. Миколи Грінченка.

Як відомо, міжнародна велогонка "RACE HORIZON PARK" приурочена до Дня Києва. Цього року змагання відкрили нетрадиційно - спортсмени вирушили на перший маршрут із проспекту Академіка Глушкова, 10. Раніше ж п’ятнична гонка проходила у смт Чабани.

У КМДА повідомили, що в змаганнях беруть участь 20 чоловічих і 8 жіночих команд із 13 країн: України, Білорусі, Казахстану, Чехії, Норвегії, Данії, Угорщини, Іспанії, Італії, Кіпру, Азербайджану, Узбекистану та Польщі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram