Справи Шеремета і Окуєвої зависли у повітрі
Загрузка плеера...

Правоохоронці досі не мають результатів розслідування багатьох резонансних вбивствах. Зокрема немає жодних просувань у справах про вбивство журналіста Павла Шеремета та активістки і громадської діячки Аміни Окуєвої.

За словами генпрокурора Юрія Луценка всі версії цих злочинів ретельно опрацьовуються, але поки безрезультатно.

Луценко запевнив, що є просування у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини. Обвинувачені вже перебувають у суді. А от замах на народного депутата Ігоря Мосійчука, який стався в жовтні минулого року, ще досі розслідують.

Проте в деяких справах правоохоронцям все ж вдалося завершити слідство. Мова йде про замах на нардепа Антона Геращенка та вбивство полковника Служби безпеки Олександра Хараберюша.

На переконання деяких експертів, розслідування резонансних вбивств в Україні заходить у глухий кут через те, що для керівництва держави сьогодні вони просто не є пріоритетом.

Нагадаємо, Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Вбивці підклали вибухівку під автомобіль. Слідство схиляється до версії про професійні мотиви убивства. Згодом Нацполіція засекретила всі ухвали судів щодо справи про вбивство журналіста нібито з міркувань безпеки.

А добровольця АТО та активісту Аміну Окуєву вбили під Києвом. Невідомі обстріляли її автомобіль, жінка померла від отриманих поранень. Спочатку у прокуратури було декілька версій вбивства, однак розслідування так і не зрушило з місця.

Джерело: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram