У Льоші-"листоноші" вкрали три велосипеди
Загрузка плеера...

У ніч на 31-ше травня, якраз на Всесвітній день блондинок, з головним білочубим нардепом Верховної Ради Олексієм Гончаренком сталася нечувана пригода. Поки вся родина спала, хтось заліз у гараж "недоторканого" і поцупив "транспорт" – три велосипеди, які належали політику, його дружині Ользі та сину Олексію.

Нардеп обурений таким нахабством і припускає, що скоріш за все зловмисник шукав машину. Та тут йому обломилося – автівки немає, а тому довелося обходитися меншим…

Олексій Гончаренко, народний депутат України: "Мені рано вранці зателефонував мій сусід і каже, що там відкритий гараж твій… А далі подивився… Вони ззаду "вскрили" його. зсередини витягли три велосипеди. Це в Одесі біля мого будинку. Я живу в звичайному багатоквартирному будинку, ось, і маю гараж. Колись у ньому стояла моя машина, коли я мав машину, це було до 2011- чи 12-го року. З тих пір я власного автотранспорту не маю і в цьому гаражі я тримав велосипеди, якими я користуюся".

Народний обранець розповідає, що велосипеди були не нові. Два з них – подарунок від друзів.

Олексій Гончаренко, народний депутат України: "Один такий більш добрий, це марка Bianchi… Він, напевно, більш дорогий. А два звичайних абсолютно велосипеди - це Merida, ну дитячий, якби такий підлітковий, мого сина і моєї дружини Merida".

Тепер, припускає головний парламентський блондин, крадії повинні стати добрими, як то було в улюбленому старому мультику про Простоквашино… "Це я раніше злим був, бо у мене велосипеда не було…" – написав Гончаренко у своєму Facebook.

Так то воно так, тут ще важливо, аби тепер нардеп від президентської партії не став злим… Адже йому ухвалювати законопроекти і впливати на долю українців. А якщо наші нардепи будуть злими, то про які мир та злагоду у країні можна говорити? Отож бо!..

Та сміх сміхом, а злочин скоєно. Тож журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у поліції Одеси, чи заявляв пан Олексій Олексійович Гончаренко про цю нечувану крадіжку.

Співробітники Приморського районного відділу поліції запевнили, що дійсно, 31 травня поступала заява про крадіжку велосипедів. Заявник – Ольга Гончаренко, дружина народного обранця. Правоохоронці заявили – шукати почнуть негайно! За даним фактом вже відкрили кримінальне провадження, триває досудове розслідування.

Зазирнули ми й у Кримінальний кодекс України, де прописано: такий злочин карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадськими роботами терміном від вісімдесяти до двохсот сорока годин, виправними роботами до двох років, арештом до шести місяців або ж позбавленням волі на строк до трьох років.

Так що, недаремно… недаремно написали заяву… Хто зна, може і майно знайдуть, і винних покарають, аби іншим не кортіло…

Звичайно, пан народний депутат сумнівається, що його транспорт повернеться в гараж, адже одному з велосипедів взагалі 7 років… Та поліцейські працюють – побачимо, чим закінчиться це кримінальне провадження…

І чи закінчиться історія позитивно для білочубого народного обранця?.. Адже поки копи ганяються за зловмисниками, вони можуть пропустити ще один маленький, але важливий нюанс. Гончаренко стверджує, що крадії залізли у його гараж… А який його? Про гараж у декларації народного обранця жодної згадки немає… І коли ми запитами, чому так, пан Олексій заявив:

Олексій Гончаренко, народний депутат України: "Ну в мене немає документів на право власності на цей гараж. Я користуюсь ним, гараж яким я користуюсь".

Ось тепер і думайте, чи це був чийсь жарт із Гончаренком до дня білочубих, чи зайвий привід пропіаритись, чи дійсно хтось позарився на незадеклароване майно Олексія Олексійовича.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram