Міністр Данилюк "накатав кляузу" на Гройсмана у G7
Загрузка плеера...

Міністр фінансів України Олександр Данилюк написав скаргу на свого безпосереднього керівника, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Звернувся голова Мінфіну не абикуди, а до "Великої Сімки". Данилюк написав у G7 листа, де пояснив суть конфлікту з очільником уряду.

Міністр обурився через призначення свого заступника. Виявилось, що Гройсман заблокував кандидатуру, яку висував сам Данилюк. Натомість голові Мінфіну неодноразово пропонували протеже депутатів з пропрезидентської фракції. Цих претендентів не погодив уже сам міністр. Зрештою, вже два роки Данилюк працює взагалі без заступника.

Таку ситуацію голова Мінфіну назвав неприйнятною. До того ж, очільник відомства пожалівся міжнародним партнерам на те, що саме Гройсман блокує реформування Державної фіскальної служби. Данилюк пояснив, що написав до "Великої сімки", аби уникнути маніпуляцій.

ЗМІ вже поширили інформацію про те, що урядовці готуються внести до Ради подання на звільнення міністра фінансів.

Нагадаємо, Генпрокуратура підозрює Данилюка в ухиленні від сплати податків за період його проживання і роботи у Великобританії. Проти міністра відкрили кримінальне провадження.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram