Порошенко захищатиме мову 10 років
Загрузка плеера...

Після активного просування в українське суспільство ідеї створення Єдиної помісної церкви, Президент Петро Порошенко взявся за ще одне неймовірно чутливе для нашої держави питання – мову.

Глава держави підписав указ про оголошення десятиліття української мови. Про це він оголосив під час робочої поїздки до Івано-Франківської області

За словами Порошенка, до нього звернулися видатні діячі науки із пропозицією про оголошення 2018 року роком української мови. Однак Гарант Конституції вирішив не обмежуватися захистом мови протягом 365 календарних днів, тож прийняв рішення про впровадження програми протягом десятиріччя.

Як повідомила прес-служба Президента, указом передбачається створення умов, щоб громадяни могли реалізувати право на отримання інформації українською мовою, в тому числі через друковані засоби масової інформації, рекламу тощо.

Варто зазначити, що для українського суспільства мовне питання завжди було одним з найболючіших. Саме цю карту постійно розігрували напередодні виборів. Відповідно, підписаний Порошенком указ можна розцінювати саме як активізацію в боротьбі за електорат.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram