Ліга Чемпіонів принесла Києву понад 600 млн
Загрузка плеера...

Іноземці, які приїхали на фінал Ліги чемпіонів до української столиці, залишили в Києві близько 600 млн грн. Про це заявив голова турдепартаменту КМДА Антон Тараненко.

Антон Тараненко, голова турдепартаменту КМДА:

Якщо ми прийняли 100 тисяч туристів, то кожен з них в середньому залишив десь 200 євро (це мінімум). 200 євро множимо на сто тисяч, і отримаємо 20 млн євро. По сьогоднішньому курсу 20 млн євро – це десь 600 млн грн. Мій підрахунок був саме таким.

Наразі це тільки приблизні підрахунки. Офіційної інформації щодо залишених фанатами грошей поки немає, однак пан Антон каже, що найближчим часом їх мають вирахувати та оприлюднити точні цифри. При цьому, частина цих грошей повинна поповнити місцевий бюджет. Це будуть податки.

За словами голови туристичного департаменту, в решті Київ може заробити на проведенні Ліги Чемпіонів ще більше завдяки тому, що місто зекономило на організації.

Антон Тараненко, голова турдепартаменту КМДА:

Окрім того, що туристи залишили гроші, багато ж грошей вклало УЄФА. Фан-зона на Хрещатику, інші фан-зони; організація, всі логістичні моменти. Здебільшого все це робилось за гроші УЄФА.

Нагадаємо, раніше у поліції повідомляли, що під час проведення фінальних матчів УЄФА Україну відвідали майже 25 тисяч іноземців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram