На Херсонщині нарешті загасили масштабну лісову пожежу
Загрузка плеера...

Пожежу, яка виникла поблизу села Раденськ Херсонської області локалізовано. Про це заявила начальник сектору пропаганди та агітаційної роботи ГУ ДСНС у Херсонській області Оксана Федоренко.

Оксана Федоренко, нач. сектору пропаганди та агітаційної роботи ГУ ДСНС у Херсонській області: "Вогню вже немає. На даний момент там все спокійно. Вже було прийнято рішення після обльоту на єврокоптері вигорілої території про те, що можна вже деякі сили саме із сусідніх областей вже можуть вирушати. підрозділи нашої обласної ДСНС, лісової охорони, військові поки залишаються на місці. буде вирішуватися питання відносно авіації".

Як відомо, пожежа виникла 28 травня на території Олешківського лісомисливського господарства. У лісовій охороні повідомили, що площа загоряння склала близько 580 га, із них 265 га – верховий ліс.

До гасіння пожежі залучили рятувальників із Херсонщини, Миколаївщини, Кіровоградщини, Дніпропетровщини, Донецької та Запорізької областей. З вогнем боролися близько 400 людей, на поміч прийшли і військові.

За останньою інформацією, надзвичайники використали 98 одиниць техніки, зокрема, літаки та вертольоти – тільки вони розлили на охоплений полум’ям ліс близько 500 тонн води.

Причину загоряння рятувальники поки що не встановили. За попередньою інформацією, територію підпалили.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram