Холодницький назвав скаргу проти нього казкою
Загрузка плеера...

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія Генпрокуратури продовжила ще на місяць розгляд дисциплінарної справи щодо голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

За словами очільника САП, Комісія чомусь не може розібратися зі скаргою за два місяці, які відведені законом, тому розгляд і продовжили.

Холодницький переконаний, що зможе довести свою невинуватість. Він зазначив, що "те оповідання, яке називається дисциплінарною скаргою, є нічим іншим як казкою".

Нагадаємо, дисциплінарну скаргу очільнику САП вручили у квітні цього року. Її вніс на розгляд Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії генпрокурор Юрій Луценко.

За декілька тижнів до цього у кабінеті Холодницького знайшли прослуховувальні пристрої, установлення яких було нібито санкціоноване судом. Головному антикорупціонеру закидають злив інформації, тиск на суддів та прокурорів та порушення прокурорської етики.

Сам генпрокурор вважає, що Холодницький ніколи не вимагав і не брав жодних хабарів, проте грубо порушував нормативні відомчі документи.

Джерело: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram