Порошенко знову спекулює на релігії
Загрузка плеера...

Президент Петро Порошенко знову згадав про Бога. На сьомому Національному молитовному сніданку він публічно подякував Всевишньому за успішні реформи і наголосив на важливості "сили молитви". Під час виступу глава держави ледь стримував сльози.

Петро Порошенко, президент України:

"Сила молитви була тоді, коли ми проводили реформи, рішуче змінювали нашу країну,  І теж казали, що це не можливо тому що за 26 років до того ніхто не міг проводити цих законів. І ми досягнули цього. І Господь почув нашу молитву".

Натомість експерти Порошенкові не повірили і порадили президенту тримати свою віру в Бога при собі, а не спекулювати релігійною тематикою за будь-якої зручної нагоди.

Валентин Гладких, політолог:

"Якщо Порошенко вірить в Бога, це його приватна справа. Мені б хотілося, щоб ми дотримувались вимог конституції і жили у світській державі. Мені б хотілося, щоб результат реформ в Україні залежав не від молитов і від Божої ласки, а від свідомих зусиль української влади, від компетентних фахівців на відповідних посадах"

Натомість колишній нардеп, а нині політичний експерт Тарас Чорновіл нічого нового у заяві президента не помітив. Мовляв, тему релігії піднімали його попередники, а тим більше перед виборами.

Тарас Чорновіл, політичний експерт:

"Нехай це буде дійсно під наступні вибори, але це є певний тренд. Порошенко часто повертає до тем моралі, релігії і традицій. Він це робить  врази менше, ніж це робив, скажімо, Віктор Ющенко, але дещо більше, ніж, скажімо, технократ Кучма".

Нагадаємо, релігійна тематика не допомогла свого часу Віктору Ющенку стати президентом вдруге. У 2010-му він набрав трохи більше п'яти відсотків голосів виборців. Тож експерти не радять Порошенкові наступати на ті ж граблі, а шукати інші теми, з якими можна буде йти на наступний президентський термін.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram