Росія підмазується під саміт США та КНДР?
Загрузка плеера...

Росія роздає поради щодо майбутнього саміту між лідерами США та КНДР. У четвер, 31 травня, глава російського МЗС Сергій Лавров вперше за майже 10 років прибув до Пхеньяна і провів дві зустрічі: зі своїм північнокорейським колегою та очільником КНДР.

За словами Лаврова, Кремль вважає, що не вправі втручатися в переговорний процес, однак це не завадило йому висловити думку Москви щодо дій КНДР. Так, міністр наголосив, що Росія підтримує контакти Пхеньяна з Вашингтоном та Сеулом, але радить не поспішати і не висувати відразу всі вимоги, аби не зірвати саміт.

Нагадаємо, історичний саміт між лідерами КНДР та США має відбутися 12 червня в Сінгапурі. Зустріч буквально висіла на волосині. Раніше американський президент повідомляв про скасування саміту, після чого передумав. На фоні цього південнокорейські журналісти, посилаючись на власні джерела, заявили, що тепер є загроза зриву переговорів з боку Кім Чен Ина. За словами джерела, лідер КНДР нібито не хоче покидати межі країни для зустрічі з Трампом, оскільки боїться воєнного перевороту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram