Матіос звинуватив у вибухах у Балаклії безпілотник РФ
Загрузка плеера...

Розслідування справи з вибухами на складах боєприпасів у місті Балаклія, які сталися минулого року, досі не дало результатів. Слідство зупинилося на тому, що це диверсія, яку спричинив невідомий безпілотник.

Однак головний військовий прокурор України Анатолій Матіос знайшов у цій справі "російський слід". За його словами, той "невідомий безпілотник" належить Росії. Аналог такого літаючого апарату нібито продемонстрували на параді збройних сил Російської Федерації у Москві на 9 травня.

Правоохоронці вважають, що ударний безпілотник "прибув з-за меж території України, відбомбився і повернувся назад". Однак слідство поки не знає, хто саме командував цією операцією.

Нагадаємо, що 23 березня 2017 року на складі боєприпасів на Харківщині, в Балаклії розпочалась пожежа, яка супроводжувалася потужними вибухами.

Внаслідок аварії було пошкоджено більше двох десятків житлових будинків. З міста і прилеглих сіл евакуювали більше 20 тисяч осіб. Пожежа знищила 70% боєприпасів.

Через надзвичайну подію загалом було підраховано збитків на 220 млн гривень.

Зазначимо, що згодом схожа ситуація сталася на Вінниччині. 26 вересня минулого року на території арсеналу Міноборони поблизу м. Калинівка розпочалася пожежа, внаслідок якої вибухнули боєприпаси. За інформацією правоохоронців, на складах зберігалося 188 тис. тон снарядів, включно з ракетами для установок "Смерч", "Ураган" і "Град".

У Міноборони повідомили, що під час пожежі згоріло боєприпасів на 800 мільйонів доларів.

Але розслідування у цій справі все-таки дало результат. У листопаді одного з офіцерів звинуватили у причетності до вибухів. Суд його оштрафував аж на 2,5 тис. грн.

Джерело: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram