Світ засудив операцію "вбивство Бабченка"
Загрузка плеера...

Міжнародна спільнота доволі неоднозначно відреагувала на спецоперацію українських правоохоронців. Більшість схиляється до думки, що поширення інформації про вбивство Бабченка підірвало довіру до української влади. Тепер вірити перестануть навіть у тих ситуаціях, коли не виникає сумнівів.

Зокрема, екс-високопосадовець Пентагону Майкл Карпентер зазначив, що спецоперація матиме для України довготермінові наслідки. Вони  стосуватимуться довіри до СБУ та загалом до інституцій уряду. За його словами, "наступного разу, коли трапиться трагедія, і журналіст чи дисидент буде вбитий, кожен візьме паузу і задумається, чи ця новина є правдивою".

Відтак від українських спецслужб зараз чекають неспростовних доказів щодо причетності Росії до замовних вбивств. Комітет захисту журналістів, які базуються у Нью-Йорку, обурився інсценуванням убивства. Представники організації заявили, що український уряд "підірвав довіру до себе". Із такими ж за заявами виступили в ОБСЄ та організації "Репортери без кордонів".

Крім того, експерти переконані, що операція, якою так хизуються українські силовики та політики, не скасовує того факту, що більшість реальних політичних убивств досі залишаються нерозкритими.

Джерело відео:Youtube Фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram