Праворадикали й українофоби: хто контролюватиме НАБУ?
Загрузка плеера...

Увечері 30 травня завершилось інтернет-голосування за учасників Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.

І хоча офіційні результати оголосять лише 6 червня, списки відкриті і можна побачити, що деякі кандидати викликають багато питань. Так, наприклад, за попереднім аналізом, обирати на роботу всіх детективів та інших співробітників НАБУ може "Демократична сокира орди". Організація була заснована в передостанній день подачі документів до Ради громадського контролю. Усі троє її представників є членами троль-партії – "Демократична орда", яку створили екс-"радники" регіоналів та прихильники "руського міра".

Також до Ради громадського контролю попередньо проходять кандидати від організації "Антикорупційний штаб", які й так уже є членами РГК.

У двадцятку лідерів за результатами голосування потрапив також екс-очільник одеського відділення "Правого сектору", а нині голова організації "Небайдужі" Сергій Стерненко. Можна тільки здогадуватися, як контролюватиме бюро активіст, коли на ньому "висить " справа за вбивство свого нападника.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram