На українських дорогах щодня гинуть люди
Загрузка плеера...

В Україні цього року суттєво збільшилася кількість резонансних ДТП. Щодоби в аваріях гине 8 осіб, а 92 людини зазнають тілесних ушкоджень.

За словами очільника Нацполіції Сергія Князєва, лише за 4 місяці цього року патрульні зафіксували 45,5 тисяч ДТП в яких загинули 749 людей, а більше 7,5 тисяч отримали тілесні ушкодження.

Однак, Князєв переконує, що минулого року ситуація з аваріями в Україні була складнішою. У 2017 поліцейські зареєстрували понад 162 тисячі дорожньо-транспортних пригод. У цих аваріях загинули майже 3,5 тисячі людей, а травми отримали – близько 35 тисяч осіб.

Князєв стверджує, що головними причинами смертельних ДТП є перевищення максимально дозволеної швидкості, порушення правил дорожнього руху, а також керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

У зв'язку з цим, керівництво Нацполіції вирішило збільшити кількість екіпажів патрульної поліції на дорогах державного значення. Сьогодні в Україні забезпечують безпеку на дорогах понад 1, 5 тисячі екіпажів поліції. З яких 210 нарядів цілодобово патрулюють більше 6 тисяч км шляхів державного значення.

Проте, чи ефективні такі заходи правоохоронців? Адже останнім часом масштабні смертельні ДТП на українських дорогах тільки частішають. Найбільш кричущим випадком можна вважати аварію, яка сталася минулого місяця у Кривому Розі. Тоді загинули 11 людей.

Схожі резонансні ДТП траплялися також у Миколаєві, на Закарпатті та на Львівщині. У цих аваріях загинули від 3 до 6 людей.

Але такі ДТП стаються не тільки через перевищення швидкості чи керування авто у стані сп’яніння. Водії часто жаліються, що однією з причин аварій є неякісні дороги. Оминаючи ями, шоферам частенько доводиться порушувати ПДР та свідомо наражати себе та пасажирів на небезпеку.

Джерело: youtube

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram