Залізниця підняла ціни на квитки і чекає інвестицій
Загрузка плеера...

З 30 травня в Україні зросли ціни на залізничні квитки на 12%. Цю інформацію підтвердили ЗМІ в прес-службі "Укрзалізниці".

Представники компанії зазначили, що 1 жовтня варто очікувати другу хвилю підвищення цін, але це стандартна процедура індексації тарифів на пасажирські перевезення: останній раз її проводили у жовтні 2014 року.

Водночас, очільник "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що для реального осучаснення компанія потребує значних капіталовкладень, тому до кінця 2018 року він планує залучити близько 1 млрд інвестицій.

Євген Кравцов, в.о. керівника "Укрзалізниці":

"Наразі маємо надолужувати все те, що не було зроблено вчасно, тому реальна потреба в інвестиціях становить ще близько 2 мільярдів доларів США. І для цього потрібно віднайти інструменти для залучення приватного капіталу в усіх необхідних напрямках".

Укрзалізниця хоче запропонувати інвесторам спеціальні інвестиційні програми, серед яких, наприклад, оновлення вантажних вагонів, термінальних та вагонних комплексів.

Також Кравцов повідомив, що до кінця цього року Укрзалізниця має придбати близько 7 тисяч нових вантажних та 60 пасажирських вагонів, 2 секції електропоїздів та модернізує 226 пасажирських вагонів.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у лютому 2018 року "Укрзалізниця" підписала угоду з американською компанією General Electric напоставку першої партії локомотивів. Це придбання обійдеться Україні у 140 млн доларів.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram