Уряд схвалив довгоочікувану транспортну стратегію
Загрузка плеера...

Сьогодні проблеми з ремонтом транспортних шляхів та безпекою на дорогах залишаються найактуальнішими в Україні. Представники уряду вже давно говорять про обов'язкові зміни та рішучі реформи у цій сфері. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман навіть назвав 2018 – роком доріг. І ось нарешті Кабмін все ж затвердив транспорту стратегію до 2030 року.

Згідно з документом, в Україні передбачається будівництво 10 автобанів і понад 30 аеропортів. У Кабміні стверджують, що пріоритетним є зведення автобанів із Сум, Харкова, Дніпра, Луганська, Донецька, Одеси та Миколаєва в напрямку країн Євросоюзу.

Також планується введення в експлуатацію 50 аеропортів. А сьогодні їх налічують лише 19.

До того ж передбачається заміна локомотивів і вагонного парку на 100%, але за умови успішної співпраці Укрзалізниці з Крюківським вагонобудівним заводом та світовими компаніями. Середня швидкість на залізниці повинна зрости до 150 км на год.

Стратегія передбачає зменшення травматизму на дорогах на 90%. На дорожню безпеку буде направлено 35 млрд грн з дорожнього фонду.

Однак, який саме уряд і за які кошти реалізовуватиме прийняту стратегію зараз сказати дуже важко. Адже до 2030 року чинний Кабмін Гройсмана може повністю оновитися.

Відео:YouTube Фото:Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram