Бабченко розповів деталі спецоперації
Загрузка плеера...

Аркадій Бабченко живий, вбивство було інсценовано у рамках спецоперації Служби безпеки України. 

Аркадій Бабченко, журналіст:

"Я свою работу выполнил, я пока еще живой – не дождутся!".

Василь Грицак, голова Служби безпеки України: 

"За отриманими Службою безпеки України даними вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка замовили саме російські спецслужби. Принаймні, такі дані є на сьогодні у Служби безпеки України. Було встановлено, що готування до терористичного акту щодо громадянина Російської Федерації Бабченка є лише одним елементом операції російських спецслужб, яка спрямована на фізичне знищення громадян Російської Федерації, які через свої політичні переконання змушені покинути територію РФ і проживати як на території України, так і в інших країна Євросоюзу і не тільки".

Нагадаємо, 29 травня прес-служба управління Національної поліції у місті Києві повідомила, що у Дніпровському районі столиці скоєно вбивство чоловіка з вогнепальної зброї. Невдовзі з’ясувалося, що йдеться про російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка, який виїхав спочатку до Чехії, а потім до України через переслідування за громадянську позицію.  

Аркадій Бабченко, журналіст:

"Ко мне пришли месяц назад люди. Сказали: на тебя есть заказ. Уже переданы деньги. Насколько мне известно, 40 тысяч долларов. Я неплохо стою, слушайте! Было предложено принять участие в спецоперации. Ну тут как бы вариантов не было. Либо мы работаем, либо мы работаем. Я согласился. На исполнение этого заказа дали три недели. Потом начали торопить. Я придумывал отмазки – то ногу сломал, то пришлось куда-то уехать. Все это должно было быть не 29 мая, это просто так совпало" .

Правоохоронці повідомили, що затримано організатора та виконавця вбивства. Останній проходить по справі як свідок. 

Юрій Луценко, Генеральний прокурор України: 

"Відбуваються слідчі дії для того, щоб здобути більше інформації про те, хто є замовником цього вбивства".

Звістка про вбивство викликала міжнародний резонанс, оскільки за останні роки в Україні було скоєно декілька гучних замовних убивств.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram