Київ готується до фестивалю "ВідеоЖара-2018"
Загрузка плеера...

9 та10 червня в Києві на території Артзаводу "Платформа" відбудеться третій міжнародний фестиваль відеокультури "ВідеоЖара-2018": справжнє свято для усієї інтернет-спільноти та незмінне місце зустрічі для блогерів та їх палких шанувальників.

Микола Рогинець, СЕО AIR:

"Главная цель - это дать аудитории, возможность встретиться друг с другом. Мы видим, что дети очень много времени проводят за компьютерами, поэтому хотим, чтобы они выходили и встречались со своими кумирами в off-line. Потому что для этих детей реально никаких событий практически не происходит. А это то, что им интересно, то чем они живут. Это интернет-культура, это видео-культура, это блогеры".

В рамках національного туру фестивалі вже відбулись у Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі. На київській "Відеожарі" фоловери зможуть не тільки зустрітися з топовими блогерами, а прийняти участь в інтерактивах, майстер-класах від авторів улюблених каналів та перейняти досвід на семінарах від спеціалістів YouTube.

Блогер Ната Лайм:

"Я приму участие в фестивале, я увижусь со своими подписчиками, мы будем фотографироваться, общаться, обниматься и я думаю, будет здорово".

В цьому році у рамках заходу компанія-організатор AIR буде нагороджувати найкращих блогерів премією "Блогосфера 2018". Нагороду вручатимуть не за популярність, а перш за все, за позитивний та творчій контент.

Цього ж року фестиваль почав співпрацю з благодійним фондом "Таблеточки". Та роблять це у досить незвичайному форматі - через "донати".

Оля Мазур, лідер команди комунікації БФ "Таблеточки":

"Решили, что это будут лоты. Сейчас у нас около 18 блогеров, которые участвуют в проекте. Каждый выставляет свой лот. Абсолютно разные: урок обучения на скейтборде, футболка с автографом, кубик-рубик. В общем, разнообразные".

До початку фестивалю, а саме до 9 червня, на сайті благодійного фонду усі бажаючі зможуть зробити ставку на лот, який сподобався найбільше. Сума стартуватиме від 10 грн, але переможця оберуть не за її розміром, а вибірково. Усі кошти зібрані таким чином підуть на закупівлю медикаментів для онкохворих дітей з відділення онко-гематології Охматдиту.

Блогер Ната Лайм:

"Жду вас на фестивале ВідеоЖара. Надеюсь, мы с вами встретимся!"

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram