В Одесі створили поліцію для туристів
Загрузка плеера...

В Одесі офіційно запустили роботу туристичної поліції. Копи розраховують, що з їхньою появою на вулицях курортного міста стане затишніше та спокійніше, бо кількість правопорушень максимально скоротиться.

Під час урочистої презентації спеціалізованих підрозділів начальник управління превентивної діяльності Головного обласного управління Нацполіції Іван Іщенко розказав, що вони складатимуться з велосипедних патрулів, піших нарядів, автоекіпажу, військовослужбовців та водних патрульних.

Велопатруль слідкуватиме за порядком у зеленій зоні та труднодоступних для проїзду автотранспорту місцях. Їздитимуть копи правоохоронці на електричних велосипедах, які дуже швидко пересуваються. Поки що таких великів у правоохоронців лише чотири, але до кінця сезону обіцяють збільшити кількість до 40.

"Вони показали себе в минулому році і ефективно зарекомендували, коли працювали як експеримент. Там де працював велопатруль, майже не скоювалися правопорушення", - наголосив Іщенко.

У цьому сезоні велополіція патрулюватиме Трасу здоров’я та пляжі Одеси, пізніше зону патрулювання  планують розширити і до меж прилеглих до міста курортів.

До обов’язків піших нарядів поліції входитиме патрулювання прибережної зони та місць найбільшого скупчення людей.

Піші та велопатрулі працюватимуть у тісному контакті з автопатрулями, які в разі необхідності, запевнюють у Нацполіції, зможуть оперативно прийти на допомогу.

Також близько 260 військовослужбовців допомагатимуть патрульним копам. Вони будуть досліджувати велику зелену зону вздовж морського узбережжя за допомогою спеціально навчених собак.

Цілком логічно до складу спецформувань включили і водний патруль з водолазами.

Поки що в Одесі працюватимуть два таких підрозділи. Але у правоохоронців – плани далекоглядні. За 3-4 роки вони планують збільшити їхню кількість до 15, що дасть можливість попереджувати правопорушення по всій довжині Одеського узбережжя.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram