"Кандидат" може змінити Україну на краще
Загрузка плеера...

Маріуполь, Житомир, Мукачево, Львів, Одеса, Чернівці та Херсон… Документальне реаліті-шоу "Кандидат", яке, до речі, називають одним із найдорожчих на українському телебаченні, зібрало десятки тисяч унікальних людей з усієї держави.

Учасники різного віку, професій та соціального статусу, вихідці з народу, які знають, із якими проблемами стикаються пересічні громадяни, змагатимуться за можливість впливати на долю нашої держави та змінювати життя українців на краще.

Із безлічі кандидатів відібрали сотню найкращих, із них виокремлять ще 12. Вони поїдуть на рік на навчання у Стенфордському університеті та боротимуться за статус народного депутата від партії "За життя", лідер якої – народний депутат України та один із топових політиків Вадим Рабінович.

Уже на відбірковому етапі учасники презентували куратору шоу, члену партії "За життя" Нестору Шуфричу власні законодавчі ініціативи. Після цього на кандидатів чекало розширене інтерв’ю.

До слова, серед охочих потрапити в політику - студенти, хіпстери, актори, військові, підприємці, люди з реальним політичним досвідом і рок-музиканти. Дехто з них приїхав на кастинг із групою підтримки: родичами, колегами і навіть цілими музичними гуртами. Люди намагалися вразити куратора шоу своїми декольте, творчими виступами… або ж полуницею з грядки…

Та жарти жартами, а боротьба розгорається з кожним днем все більше й більше. Люди втомилися від несправедливості, корупції та брехні більшості політиків і пішли напролом – на реаліті-шоу "Кандидат", яке стартує в серпні цього року на телеканалі "112 Україна".

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram