Держава спекулюватиме на немовлятах?
Загрузка плеера...

З 1 вересня кожна родина при народженні дитини буде отримувати від держави "пакунок малюка" більш відомий у світі як "бейбі-бокс".

У цьому наборі орієнтованою вартістю в 5 тисяч гривень будуть пелюшки, підгузки, речі та засоби гігієни для малюка. Крім того, новоспечені батьки зможуть використовувати пакунок як люльку для дитини за допомогою спеціального матраца.

"Бейбі-бокси" видаватимуть в пологових будинках.

Також в уряді анонсували впровадження поняття найму "муніципальної няні". Як обіцяє Гройсман, з січня 2019 року держава допомагатиме батькам оплачувати послуги доглядальниця для дитини. Оплата послуг няні частково компенсуватиметься з бюджету.

Варто зазначити, що в Україні щороку народжується близько 400 тисяч дітей. А отже з державної скарбниці виділятимуть щонайменше по два мільйони на рік. І це без врахування послуг нянь, які за місяць в середньому коштують сім – дев’ять тисяч.

Звідки візьметься в державній скарбниці стільки "зайвих" грошей, якщо на деяких підприємствам українцям навіть не виплачують зарплату, прем’єр не повідомив. При тому, що анонсована допомога батькам стане таким собі бонусом до грошових виплат при народженні дитини. І тут два варіанти: або це небувала щедрість, або ще один спосіб набити чиновницькі кишені за рахунок немовлят.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram