У "справі рюкзаків" з’явилися нові докази
Загрузка плеера...

"Справа рюкзаків", схоже, набирає неочікуваних обертів: з'явилися нові експертизи та докази, які доводять необґрунтованість звинувачень Національного антикорупційного бюро.

Про це стало відомо під час чергового засідання у Солом’янському суді, коли розглядали скаргу на повідомлення про підозру екс-заступнику міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю, якого підозрюють в розкраданні державних коштів під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

За словами Ігора Юдіна, адвоката колишнього чиновника, діючий кримінально-процесуальний кодекс передбачає можливість сторони захисту оскаржити повідомлення про підозру.

На розгляд суду Чеботар передав результати експертиз, які, за його словами, доводять його невинуватість. "До цих рюкзаків я не маю ніякого відношення, і всі експертизи показують, що немає ніяких порушень", - заявив підозрюваний екс-посадовець.

Сторона звинувачення - детектив НАБУ - в суді попросив час на ознайомлення з новими матеріалами, тому розгляд клопотання перенесли на 1 червня, повідомив адвокат Чеботаря.

Як повідомлялося раніше, ще у 2015 році Міністерство внутрішніх справ закупило п'ять тисяч рюкзаків для Нацгвардії. За версією слідства, у переможців конкурсу на постачання рюкзаків було відсутнє необхідне обладнання та кваліфіковані працівники, а закупівля була здійснена за завищеними цінами. Вибір вказаних переможців відбувся за особистого втручання колишнього заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

 

Джерело: YouTube, фото - з відкритих джерел

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram