На Херсонщині пожежа охопила майже 600 га лісу
Загрузка плеера...

На Херсонщині пожежа, яку не можуть ліквідувати вже декілька днів, охопила майже 600 гектарів лісу. За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, майже на половині площі загоряння – верхова пожежа.

Рятувальники повідомили, що зранку 30 травня ліквідація ще тривала. Загрози населеним пунктам не було.

До гасіння пожежі додатково залучили підрозділи Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської та Донецької областей. Загалом у ліквідації беруть участь понад три сотні надзвичайників та 94 одиниці спецтехніки. Також вогнеборцям допомагають військові.

Крім того, рятувальники використовували авіацію — з літаків та гелікоптерів розливали воду на охоплений полум'ям ліс. Було здійснено 108 скидів, але через потужний вітер вогонь зупинити досить складно.

Попередньою причиною загорання вогнеборці називають людський фактор. Жителі місцевих сіл розповіли ДСНСникам про відпочивальників у лісі, яких бачили якраз перед початком пожежі.

Нагадуємо, пожежа поблизу села Раденськ Олешківського району виникла ще 28 травня. Раніше рятувальники повідомляли, що вогонь поволі вщухає та спостерігаються лише окремі осередки горіння лісової підстилки. Але пізніше стихійне лихо набрало нових обертів: полум'я охопило всі яруси лісу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram