Заробітчанам пообіцяли "золоті гори"
Загрузка плеера...

У Катарі іноземцям, які працюють на території емірату і тим самим збагачують економіку країни, даруватимуть дозвіл на постійне місце проживання. Крім них, таке право зможуть отримати діти змішаних шлюбів, в яких громадянка Катару вийшла заміж за чоловіків не-катарця.

Відповідний законопроект уже затвердили. Тепер його має схвалити очільник країни. Варто зазначити, що це перший в історії Катару подібний закон, який дає трудовим мігрантам право на безкоштовну медицину, освіту і володіння власністю на території газового емірату.

Річ у тому, що Катар - одна з багатьох країн Затоки, залежна від іноземної робочої сили. Там з двох мільйонів семисот тисяч осіб, 90% - заробітчани. І з усього населення громадянство мають лише 315 тисяч. Тому приймаючи такий закон, влада намагається утримати робочу силу і залучити ще більше заробітчан, які збагачуватимуть економіку країни. До того ж, там не хочуть втрачати людей, які через загрозу з боку Саудівської Аравії та її союзників хочуть виїхати з Катару.

Водночас в Україні ситуація абсолютно протилежна. Тут влада створює всі умови, аби люди виїжджали за кордон на заробітки, оскільки потім вони повернуться на Батьківщину з грошима. Однак, варто зазначити, що за офіційними даними, за останні роки 100 тисяч наших співвітчизників поїхали на заробітки та не повернулися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram