Німецький президент Штайнмаєр назвав дві біди України
Загрузка плеера...

Україна має боротись з агресивним ізоляціоністським націоналізмом і корупцією. Таку думку висловив федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр. Представник ФРН зустрівся з Президентом України Петром Порошенком.

Штайнмаєр нагадав Києву, що і Євросоюз, і Міжнародний валютний фонд досі чекають ефективної боротьби з корупцією. Без виконання цієї умови партнери не зможуть надалі надавати Україні фінансову підтримку. До того ж, Брюссель насторожений через різкі прояви націоналізму. Щоправда, ця проблема, за словами німецького президента, знайома і іншим європейським державам. Штайнамаєр стверджує, що досягненням Євромайдану рівною мірою загрожують і зловживання чиновників, і радикальний націоналізм.

Президент Німеччини вважає за необхідне продовжувати розпочаті в Україні реформи. Сповільнення змін, на думку партнера, не може бути вигідним жодній з політичних сил.

У бесіді два президенти не обійшли увагою і військові дії на сході України, а також будівництво "Північного потоку-2". Німецький президент запевнив, що газопровід – це винятково бізнесовий проект, який не має вплинути на роль України як транзитера газу.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram