Життєвий шлях Бабченка: від армії до журналістики
Загрузка плеера...

У Києві вбили російського журналіста Аркадія Бабченка. Це сталося ввечорі 29 травня в його будинку на Микільсько-Слобідській вулиці. Невідомі тричі стріляли в спину. Від отриманих поранень журналіст помер у кареті швидкої допомоги.

Аркадій Бабченко народився 18 березня 1977 року. 1995 року був призваний в армію, проходив службу на Північному Кавказі, служив у військах зв'язку, брав участь у першій чеченській війні. Демобілізувався 1997 року.

Закінчив юридичний факультет Сучасного гуманітарного університету.

Після початку другої чеченської війни уклав контракт зі Збройними силами Російської Федерації і брав участь в "контртерористичній операції".

Пізніше зайнявся журналістикою. Був військовим кореспондентом "Московського Комсомольця", співпрацював із численними газетами, журнали і передачами.

Виступав з критикою путінського режиму в Росії та осудом російської збройної агресії проти України. Через погрози був змушений покинути Росію і з лютого 2017 року мешкав у Києві, де працював телеведучим.

Вранці, 29 травня 2018 року написав свій останній пост. В ньому згадав про катастрофу із вертольотом, який збили над небом на Донбасі. Бабченко написав, що тоді генерал Кульчицький не взяв його на вертоліт через перенавантаження, а в кінці зауважив, що йому пощастило і це був його другий день народження. Також у своїй постах Аркадій Бабченко переймався долею кримського режисера Олега Сенцова та допомагав збирати кошти для військових.

Колеги і друзі Бабченка, так само як і правоохоронці, пов'язують вбивство журналіста виключно з його професійною діяльністю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram