Рейс МН370: літак так і не знайшли
Загрузка плеера...

Ocean Infinity оголосила про завершення операції з пошуку літака рейсу МН370 компанії Malaysian Airlines, який зник у березні 2014 року. Американська компанія зробила цю заяву незважаючи на те, що таємниця цієї трагедії так і не розгадана.

При цьому малайзійська влада заявила, що не планує продовжувати пошуки лайнера. Це викликало невдоволення у родичів пасажирів цього літака. Вони стверджують, що політики знехтували своїми передвиборними обіцянками. А також зазначають, що пошуки проводились не в тому місці й просять не припиняти операцію.

Нагадаємо, що у ніч на 8 березня 2014 року авіалайнер Boeing 777-200 авіакомпанії Malaysia Airlines, що здійснював рейс MH370 з Куала-Лумпура в Пекін з 227 пасажирами й 12 членами екіпажу, пропав із екранів радарів. Є припущення, що літак упав у південній частині Індійського океану.

Малайзія, Китай та Австралія офіційно розпочали пошуки лайнера. Було обстежено 120 кв. кілометрів території, що коштувало 150 мільйонів доларів. Та, не досягши успіху, операцію завершили. З тих пір пошуком зайнялися родичі загиблих.

Також свою поміч запропонувала американська компанія Ocean Infinity. Спочатку на роботу їй відвели 90 днів (стартували взимку цього року), але контракт вже декілька разів продовжували.

Пошукову операцію здійснювали за допомогою глибоководного судна з кількома радарами для огляду територій у 112 квадратних метрах. А це десь у чотири рази більше тієї зони, яку експерти назвали найбільш вірогідним місцем аварії.

До слова, за умовами контракту у разі невдачі Ocean Infinity не повинні платити. Та якщо місце катастрофи буде знайдено, компанія заробить від 20 до 70 мільйонів доларів у залежності від обстеженої території.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram