Порошенко чекає на миротворців ООН вже цього року
Загрузка плеера...

Миротворча місія Організації об'єднаних націй може запрацювати на сході України вже у 2018 році. Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром у Києві.

Порошенко першочергово наголосив, що звільнення Донбасу і Криму є одним з головних пріоритетів зовнішньої політики України. Саме тому питання роботи миротворців за мандатом ООН український гарант сподівається обговорити в рамках нормандського формату, при чому найближчим часом.

"Перший безпековий компонент імплементації Мінських угод є такий, який гарантує безпеку і на лінії зіткнення, і на всій окупованій території, роззброєння незаконних озброєних формувань та виведення російських окупаційних військ з окупованої території Донбасу. Єдиним інструментом для цього є миротворча операція за мандатом Ради Безпеки ООН", - наголосив у промові Петро Порошенко.

Водночас президент України зазначив, що рішення Ради Безпеки ООН повинно мати вигляд "певної "дорожньої карти": що і коли має бути зроблено".

Нагадаємо, раніше Порошенко зазначав, що запровадження миротворчої місії – це єдиний варіант відновлення суверенітету на окупованому Донбасі та припинення війни.

 

Джерело: YouTube, фото - УНІАН

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram