90% українських доріг перебувають у незадовільному стані
Загрузка плеера...

90% українських доріг перебувають у незадовільному стані, тому відмовитися від ямкового ремонту зараз неможливо. Про це заявили міністр інфраструктури Володимир Омелян та керівник "Укравтодору" Славомір Новак на спільному брифінгу.

Славомір Новак, в.о. голови "Укравтодор": 

"Не одразу Рим побудували. Тому крок за кроком будемо покращувати ситуацію у дорожній галузі. І жорстко контролювати – як є порушення, то хай правоохоронні органи цим займаються".

Голова Мінінфраструктури у свою чергу  нагадав, що з 2018-го року за 123 тисячі кілометри доріг місцевого значення відповідають облдержадміністрації. Найбільшою перепоною якісного ремонту міністр вважає корупцію, тож несумлінних лякав Генпрокуратурою.   

Володимир Омелян, міністр інфраструктури України:

"На локальних тендерах участь беруть невідомі компанії, які роблять неякісно ремонтні роботи. Відповідно, за короткий термін дорога приходить у поганий стан. Ми поки що по доброму закликаємо очільників таких населених пунктів звертати увагу на  допуску до тендерів всіх відомих компаній".

Омелян не був би Омеляном, коли б не скористався нагодою, аби зробити  гучну заяву на перспективу. Міністр не став порушувати традицію і пообіцяв  наймасштабніший ремонт українських автошляхів за весь час незалежності – чотири тисячі кілометрів за рекордні 46 мільярдів гривень. А поки, зауважив міністр, ями були і будуть.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram