"Молодість" повернула італійське кіно в Україну
Загрузка плеера...

"Молодість" продовжує дивувати. Цього року родзинкою фестивалю стала програма італійського кіно. Це вісім сучасних фільмів, які вже здобули визнання кінокритиків. Серед них стрічка про кохання та злочин  "Зачарований Неаполь".

Сюжет фільму Ферзана Озпетека розгортається навколо Андріани, життя якої оповите таємницями. У дівчини все на межі — чари і забобони , божевілля і раціональність. Одного дня все це змінює несподівана пристрасть та вбивство коханого.

Кіно отримало дев'ять номінацій і дві нагороди Національної кінопремії Італії. Організатори "Молодості" сподіваються, що воно припаде до смаку й українському глядачеві.

Анна Пасторе, директор Італійського інституту культури в Україні:

"Цього року Міністерство закордонних справ Італії заснувало щорічний тиждень італійського кіно у світі, і ми раді презентувати нашу програму в Києві з фільму  "Зачарований Неаполь". Це сучасне кіно, в якому є і кохання, і трилер, і детектив".

Андрій Халпахчі, генеральний директор МКФ "Молодість":

"Знову в Італії є програма на популяризацію італійського кіно. Ми із задоволенням підхопили цю ініціативу, щоб показати українському глядачеві нове сучасне італійське кіно, яке буде не тільки в Києві, а ще в багатьох містах України".

Загалом на глядачів "Молодості" чекає понад 200 фільмів із 54-х країн світу. Усі виходитимуть мовою оригіналу.

Олег, глядач:

"Ми сьогодні прийшли з моєю дружиною італійкою на цей захід.  Подивитися фільм італійською мовою це дуже цікаво".

Тетяна, глядачка:

"Я скучила по доброму професійному, класному кіно італійському".

Андрій, глядач:

"Мы все соскучились по итальянскому кино, потому что это человечное кино, это красивое кино".

 Віталій Маргалик, журналіст:

"Якщо ви також скучили за італійськими стрічками, то варто поспішити. 47 фестиваль "Молодість" чекає на глядачів до третього червня. Віталій Маргалик, Владислав Харитонов, телеканал NewsNetwork".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram