У Супрун розказали, як обзавестися сімейним лікарем
Загрузка плеера...

На сайті Міністерства охорони здоров’я опублікували покрокову інструкцію: як визначитися із сімейним лікарем. Тож, любі пацієнти та співробітники медзакладів, запасайтеся валеріанкою та слухайте!

Перш за все, звичайно, треба визначитися з лікарем. При чому, ви можете обрати будь-якого фахівця із будь-якої поліклініки за умови, якщо вони зареєстровані в електронній системі.

На дверях лікарні повинна висіти синя трикутна наклейка із написом: "Тут можна вибрати свого лікаря". Якщо наліпки немає – можете скаржитися на гарячу лінію.

У МОЗ наголосили, що лікар може відмовити пацієнту тільки в двох випадках: він набрав вже занадто багато пацієнтів або медустанова досі не підключена до єдиної електронної системи. Якщо відмовою послужила інша причина - можете скаржитися МОЗ. Уляна Супрун розбереться.

І хай Міністерство, посилаючись на зайнятість, ігнорує проблеми тисяч людей (а вони день за днем шлють сльозливі листи на ім’я пані Уляни і просять гроші на лікування), але перевірити наявність наліпки або ж нагримати на "неслухняного" лікаря – час знайдеться…

Так, продовжуємо… Коли ви знайшли собі лікаря, беріть паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон – без нього не зареєструють!

Ксерокопії по дорозі в лікарню не робіть – цю ношу переклали на плечі співробітників лікарень. Тепер обов’язковим інвентарем у медзакладах має бути не рентген, чи, приміром, апарат штучної вентиляції легень, а принтер…

Так… документи принесли, відповідальних, чи хоча б поінформованих про нововведення Супрун знайшли, зареєструвалися… Після співробітники мають завірити декларацію, зауважте, електронним підписом та підтвердити, що ви в базі.

Ще одне ноу-хау! Раніше держава виділяла кошти медзакладам, тепер Супрун вирішила фінансувати кожного пацієнта окремо… Тобто, фактично тепер сільські лікарні, які не зареєструвалися в електронній системі й у яких не то що 4G, а мобільний зв’язок ледь ловить, взагалі не будуть отримувати гроші з бюджету?

І як бути обездоленим бабусям, дехто з яких навіть не знає як той телефон чи комп’ютер вмикається? Збиратимуть на ПК... З сучасним рівнем пенсій як раз роки за три щось і назбирають. А до тих пір хай лікуються, як хочуть… як варіант, ходять до адептів народної медицини.

Ось така нова система МОЗу. Лікарі – в інтернеті, половини хвороб вже начебто не існує… Може пані Уляна взагалі спростить свою роботу і відмінить всі хвороби?! Хоча ні, тоді їй не буде як досліджувати на пацієнтах імпортні препарати…

До слова, у прес-службі МОЗ поінформували: зараз сімейними лікарями обзавелися 3,5 мільйонів українців. Пацієнти вибирали з понад 20 тисяч лікарів, які вже зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я…

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram