Верхівку "Нафтогазу" преміювали грошима "Газпрому"
Загрузка плеера...

Правління "Нафтогазу" отримає відсоток від грошей, які російський "Газпром" має виплатити Україні. Порадувати керівництво енергетичної корпорації таким бонусом вирішила наглядова рада акціонерної компанії, повідомляють ЗМІ.

ЗМІ повідомили, що премія пов'язана з виграшом другої частини спору у Стокгольмському суді. Йдеться про транзит палива через територію України. Наприкінці лютого міжнародні судді підтримали Київ і зобов'язали "Газпром" заплатити понад 4,5 млрд дол. за невиконання обсягів транзиту. Таким чином премія для керівництва національної компанії (1% від виграшу) становитиме 45 мільйонів доларів.

Щоправда, російська сторона ще не заплатила Україні. Ба більше, "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського суду. У Москві стверджують, що рішення про відшкодування було написано не міжнародними арбітрами, а сторонніми особами.

Зазначимо, що голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв є одним з найбільш високооплачуваних посадовців. Один лише його посадовий оклад раніше становив близько мільйона гривень.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram