"Укрнафта" пропонує податковій газ, якого немає
Загрузка плеера...

Вже не перший рік триває протистояння між податковою службою та "Укрнафтою". Державна фіскальна служба звинувачує підприємство у несплаті податків. Компанія ж натомість каже, що фіскали відмовляються від діалогу і не виконують рішення суду. Тепер ДФС хоче оскаржити попередню судову ухвалу і відмовитись описувати в рахунок боргу запаси палива.

"Укрнафта" є одним з найбільших боржників податкової. Компанія має сплатити до бюджету близько 15 мільярдів гривень. При цьому 90% боргів "Укрнафти" належать фірмам, які збанкрутували. Тобто за фактом чиновники можуть використати лише 49 мільйонів гривень. Але фіскалів обурило не лише це.

У ДФС повідомили, що підприємство намагається у рахунок боргу "всунути" запаси газу, видобутого ще у 2006 році. Проте в "Укртрансгазі", який виступає третьою стороною у конфлікті, кажуть, що "Укрнафта" не зберігає у них свого палива. Тобто насправді цього газу не існує. Податківці почали підготовку апеляції.

Зазначимо, до конфлікту між фіскальною службою і нафтовидобувною компанією неодноразово залучали найвище керівництво держави. Зокрема, ще минулого року Кабмін заявив про необхідність правового врегулювання конфлікту.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram