Лікарі не ручаються за здоров'я Скрипалів
Загрузка плеера...

Ніяких прогнозів щодо майбутнього стану здоров'я Сергія Скрипаля та його доньки Юлії після отруєння нервово-паралітичною речовиною британські лікарі дати не можуть. Про це заявили іноземні ЗМІ.

"Якщо чесно - ми не знаємо. Ми поки що відштовхуємося від загального досвіду лікування трьох пацієнтів, уражених Новачком", - заявила директорка лікарні Крістін Бланшард.

Стан Скрипалів наразі некритичний, але чи довгострокова ця перспектива – невідомо, адже медична команда спочатку очікувала гірших результатів.

Консультант з інтенсивної терапії Стівен Юкес, який лікував Скрипалів, наголосив на тому, що початковий стан після отруєння говорив про те, що вони не виживуть.

Водночас у відділенні інтенсивної терапії кажуть про те, що нинішній стан здоров'я російського шпигуна та його доньки – це наслідок професійного клінічного догляду і лікування. 

Нагадаємо, екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері. Пізніше прем'єр-міністр Тереза ​​Мей повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

Згодом ЗМІ написали, що "Новачок" виготовили на військовій науково-дослідній базі в місті Шихани в Саратовській області Росії.

 

Джерело: Reuters

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram