Українці настріляли на три "золота"

На етапі Кубка світу зі стрільби, який пройшов у німецькому Мюнхені, українські спортсмени вибороли три золотих медалі.

Так, Олена Костевич перемогла у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. Вона набрала 240,1 бал, випередивши китайську та корейську спортсменок.

У цій же дисципліні пара Олена Костевич-Олег Омельчук також виграла золоту медаль. У фінальному протистоянні за золото Костевич і Омельчук змагалися із сербськими стрілками, які в кінці поєдинку випереджали українців більше ніж на 2 очки. Однак українські спортсмени видали відмінну серію пострілів, і випередили сербський дует.

Нагадаємо, раніше в Мюнхені Олег Омельчук зі світовим рекордом виграв золото в стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів, а Костевич завоювала бронзу в стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.

Джерело: YouTube, НОК України, фото – з відкритих джерел