ЄС про Україну: суди зволікають, а силовики чубляться
Загрузка плеера...

Міжнародні партнери вкотре нагадали Києву про антикорупційний суд. В Євросоюзі підготували звіт про те, як довго в Україні тягнеться розслідування злочинів. Окрему увагу Брюссель приділив розслідуванню подій 2 травня в Одесі та розстрілів на Євромайдані. У документі йдеться також про те, що правоохоронні і судові органи не поспішають карати винних у вбивствах журналістів.

Що ж стосується наболілої проблеми боротьби з корупцією, то тут Євросоюз відзначив пожвавлення роботи силовиків. Щоправда, експерти з ЄС нарікають на те ж, на що жаліються і українські антикорупційні органи. Суди зволікають зі справами високопосадовців і не виносять вироки. До того ж, ефективній роботі заважають внутрішні чвари. Це тривалий конфлікт між Національним антикорупційним бюро України і Генпрокуратурою. І, хоча українські силовики й кажуть, що жодної "війни відомств" немає, у Брюсселі помітили брак співпраці між правоохоронцями.

Дісталося Києву і за запровадження електронного декларування для активістів, які борються з корупцією.

Брюссель закликав українську верхівку якомога швидше створити антикорупційний суд, провести реформу виборчого законодавства і забезпечити захист прав меншин.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram