Шикарні премії собі виписують тепер і у омбудсмена
Загрузка плеера...

Давно відоме правило про те, що, якщо бажаєш змінити світ, починати варто з себе, українські посадовці розуміють по-своєму. Вочевидь, саме цим принципом керуються чиновники і можновладці, піднімаючи собі зарплати і виписуючи додаткові виплати. У 2016 році колосальними виплатами відзначилось Національне агентство з питань запобігання корупції. Минулого літа українців вразили мільйонні премії службовців з міністерства юстиції, а тепер приємне життя вирішили собі влаштувати в офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Нова омбудсмен Людмила Денісова вже через тиждень після одержання посади виписала собі 100% премії за "якісне та своєчасне виконання планових завдань і доручень". Інформацію оприлюднив Михайло Чаплига, колишній представник омбудсмена з питань зав'язків з громадськістю. Експерт оприлюднив фотографію відповідного наказу, який підписаний самою ж таки Денісовою.

Сама омбудсмен не прокоментувала свої трудові досягнення і винагороду.

Нагадаємо, Денісову призначили на посаду уповноваженого з прав людини у березні. Минулого тижня близько півсотні народних депутатів звернулися до Конституційного суду, вимагаючи визнати постанову про призначення омбудсмена неконституційною.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram