Невідомі влаштували погром на київському ринку
Загрузка плеера...

У Києві на станції метро "Лісова" знову рознесли кіоски. Щоправда, цього разу погром не пов'язаний з війною проти МАФів, яку веде міська влада. Праворадикали, які розламали торговельні майданчики, обурились поведінкою продавців-іноземців.

За день до цього на ринку біля Лісової побили військового пенсіонера. Діти потерпілого стверджують, що літній чоловік вступився за жінку з дітьми, коли на неї накинувся продавець одного з кіосків. Військовий пенсіонер зробив чоловікові зауваження. Продавець же покликав на допомогу друзів, які побили колишнього силовика. При цьому охорона ринку не змогла впоратись з конфліктом.

Радикали стверджують, що нинішній погром – не лише відповідь на побиття літнього чоловіка, а й "попереджувальна акція". Під час розгрому було чути гасла "Геть іноземців!". ЗМІ повідомили, що до акції були причетні націоналісти з організації С14. Самі ж праворадикали спростували цю інформацію і запевнили, що прибули на Лісову лише після того, як там уже почали ламати торговельні площі.

Під час інциденту відбулись сутички з поліцією. Силовики застосували проти нападників сльозогінний газ, натомість радикали стали жбурляти камінням у правоохоронців. 10 осіб було затримано. Слідчі відкрили кримінальні провадження за фактами хуліганства і насильства щодо правоохоронців.

Джерело відео: Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram