"Реал" втретє поспіль переміг у Лізі Чемпіонів

Мадридський "Реал" тринадцятий раз став переможцем Ліги Чемпіонів. Іспанський клуб обіграв британський "Ліверпуль" з рахунком 3:1. Фінальний поєдинок пройшов у Києві 26 травня.

Перший тайм матчу пройшов у напруженій боротьбі, проте гравцям так і не вдалося забити голи. Крім того, фатальною для "Ліверпуля" стала 31-а хвилина зустрічі: команда втратила свого лідера Мохаммеда Салаха, який отримав травму внаслідок зіткнення. Бомбардир не зміг продовжити гру і зі сльозами на очах покинув поле.

На 51-й хвилині матчу іспанці відкрили рахунок, та буквально за кілька хвилин "Ліверпулю" вдалося забити м'яч у відповідь. Остаточну крапку в поєдинку поставив валлійський нападник Гарет Бейл, який уже п'ять років грає за мадридський клуб. Саме він забив ще два голи у другій половині матчу.

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан назвав перемогу безпрецедентною і пояснив, що досі жодна команда не вигравала Лігу Чемпіонів тричі поспіль.

Минулого року "Реал" здобув перемогу над італійським "Ювентусом". Перед цим, у 2016 році, команда стала чемпіоном, обігравши "Атлетіко Мадрид".

На післяматчевій прес-конференції наставник "Ліверпуля" Юрген Клопп зазначив, що команду підкосила травма Салаха. Футболісти були шоковані, намагалися перелаштуватися, однак переламати хід гри не змогли.