Депутата пов'язали за "зарплату" хабарами
Загрузка плеера...

Депутат Коцюбинської селищної ради вирішив вибити собі своєрідну додаткову "зарплату" за виконання прямих обов'язків – за захист інтересів громадян.

У Службі безпеки України повідомляють, що чоловік вимагав гроші від голови селищної ради. Натомість посадовець пообіцяв посприяти в ухваленні рішень, необхідних для нормального функціонування населеного пункту. Зокрема, йдеться про забезпечення потрібної кількості голосів. За таку небайдужість до долі Коцюбинського депутат зажадав щомісяця одержувати по п'ятдесят тисяч гривень. За окрему плату зловмисник пообіцяв вирішити ще одне питання – виділення землі для будівництва стадіону. Втім, спортивний об'єкт депутат оцінив дорожче – майже у 130 тисяч гривень (п'ять тисяч доларів). Посередником ласого до наживи посадовця став один з місцевих "активістів".

Обох зловмисників затримали в Ірпені, одразу після того, як вони отримали гроші за стадіон і місячну плату за "лояльність".

Тим часом Національне антикорупційне бюро України повідомило про ще одного зловмисника у державному кріслі, який намагався нажитись на землі поблизу столиці. На Київщині затримали голову сільради, який вимагав 90 тис. дол. за затвердження плану житлової забудови загальною площею у 90 гектарів.

За цими фактами були відкриті кримінальні провадження. В обох випадках затриманим інкримінують вимагання хабара.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram