Листування Манафорта "топить" Льовочкіна
Загрузка плеера...

У справі скандально відомого Пола Манафорта несподівано для багатьох "сплив" український політик, "сірий кардинал" Януковича Сергій Льовочкін.

На сайті imgur.com були викладені сенсаційні матеріали – велика база даних з інформацією, що пов'язана з відомим американських політтехнологом. Цікаво, що деякі документи стосуються України та окремих її політиків. Зокрема, там наявні скріни листування Манафорта з одним із лідерів "Опозиційного блоку" Сергієм Льовочкіним.

Очевидно, матеріали є черговою порцією компромату, який змогли витягнути хакери через зламану базу даних із телефону дочки політтехнолога – Андреа Манафорт.

Із цікавого, що безпосередньо стосується нашої держави. У листуванні "сірий кардинал" Януковича обговорює з одним із найбільших маніпуляторів у світі (саме так Манафорта назвала його дочка) стратегію відмивання іміджу Сергія Льовочкіна, а також підвищення рейтингу телеканалу "Інтер".

Крім того, у документах, викладених на сайті, описується, як "верхівка" Партії регіонів радилася з Манафортом не тільки з приводу іміджу, а й із питань різних корупційних схем. Наприклад, описується схема приватизації "Укртелекому" із різницею в 2 млрд дол. Вона розроблялася таким чином, щоб до приватизації допустити тільки "потрібних" покупців і продати це підприємство за "потрібною" ціною, а пізніше перепродати.

Крім того, із політтехнологом обговорювалися будівельні проекти в місті Києві та ініціативи, пов'язані з охороною здоров'я і впровадженням платної медицини. Може, саме тому "Опозиційний блок" так активно підтримує нинішню в.о. міністра охорони здоров'я України?. І це далеко не повний список "співпраці" Льовочкіна та Манафорта.

Нагадаємо, що ще близько року тому провідний політичний сайт POLITICO опублікував матеріал, у якому аналізувалася інформація та повідомлення, отримані з телефону дочки Пола Манафорта. Увесь компромат був викладений в мережі darknet. Серія знімків екрану й база даних містили понад 280 тисяч текстових повідомлень.

Судячи з усього, розслідування щодо Пола Манафорта буде вестися ще довго. А це означає, що і документи, пов'язані з його діяльністю, з'являтимуться часто, у тому числі пов'язані з Україною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram