Порошенко вихвалявся перед інвесторами
Загрузка плеера...

Своєрідний звіт на четверту річницю свого президентства влаштував Петро Порошенко на відкритті Національної інвестиційної ради. Адже саме на звітну прес-конференцію була схожа промова гаранта перед учасниками зустрічі.

Рекорд "коротеньких" виступів своєї головної опонентки Юлії Тимошенко пан Президент побив. За майже годину промови Порошенко встиг у фарбах та емоціях похвалитися інвесторам своїми здобутками.

Він зазначив, що невипадково відкрив Бескидський тунель напередодні, адже через нього проходить 60% експортних вантажів у напрямку Європейського Союзу. Про те, що цей тунель почали будувати ще 11 років тому, Порошенко, звичайно ж, промовчав.

Також пан Президент не зміг не похвалити і свої досягнення у співробітництві з міжнародними партнерами. За його словами, команда Порошенка - єдина за всю історію, хто зміг виконати всі умови всіх 6 меморандумів про співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Тут Порошенко висловив сподівання, що вже наступного тижня Верховна Рада ухвалить Закон про Вищий Антикорупційний суд, якого так очікують за кордоном. А от про ціну на газ для населення  - не згадав.

Несподівано, але розписався Президент і у негараздах, виправлення яких поки що йому не під силу. На його думку, це ситуація в аграрному секторі. Гарант піддав нещадній критиці рішення Європейського суду з прав людини щодо мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, та зізнався, що у своєму бажанні відкрити ринок продажу він поки що у меншості. За його словами, визнання зняття мораторію таким, що порушує права людини, гальмує процес розвитку аграрного ринку та позбавляє українців права розпоряджатися своєю землею на власний розсуд.

Петро Порошенко, Президент України:

"Це є брутальним порушенням європейської конвенції з прав людини".

Однак тут же Президент переключився на ще одну тему, яка у Петра Олексійовича у фаворі: боротьба з корупцією. Він вкотре запевнив присутніх у незалежності нових антикорупційних органів від будь-яких чиновницьких структур і закликав усіх сприяти їхній роботі.

Петро Порошенко, Президент України:

"Якщо є будь-який факт корупції, який стосується будь-кого у цій державі, треба бігти не на телебачення, а в Антикорупційне бюро, антикорупційну прокуратуру. Там незалежне і об’єктивне розслідування, воно має бути завершено, щоб корупціонер опинився у в’язниці".

Багато очікувань Президент покладає і на розвиток IT-галузі в Україні. За словами глави держави, сьогодні айтішники – у трійці індустрій з найвищою часткою ВВП. І ця галузь потребує ще більшої уваги з боку інвесторів.

Незважаючи на увесь пафос промови, закінчив свій виступ Петро Порошенко на мінорній ноті. Він зізнався, що в курсі настроїв суспільства, яке не бачить справжнього ефекту від реформ Порошенка, та не поділяє його оптимізму. Всьому виною – війна на сході країни. І, як запевнив гарант, справжній ефект від реформ можна буде відчути лише після закінчення бойових дій, коли українці від виживання перейдуть до розвитку.

Джерело: YouTube, фото - Укрінформ

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram